„Môj život na gazdovstve“ v podaní našej agráčky Adriánky

minKoncom januára 2022 redakcie odborných časopisov Slovenský Chov, Naše Pole a MM press vyhlásili 2. ročník súťaže pre stredné školy s poľnohospodárskym zameraním. Úlohou súťaže bolo do 10.apríla 2022 spracovať krátke video s textami na tému: „Môj život na gazdovstve“.

Veľmi nás teší, že šikovná žiačka našej školy Adriánka Štefániková z učebného odboru agromechanizátor, opravár  sa opäť zviditeľnila a zapojila do uvedenej súťaže. Spracovala krátke video z rodinnej farmy, na ktorej trávi všetok svoj voľný čas starostlivosťou o domáce zvieratká a prácami spojenými s poľnohospodárskou výrobou. Po pozretí videa sme boli milo prekvapení pracovnými skúsenosťami, zručnosťami a láskou Adriánky k zvieratkám, prírode a budúcemu povolaniu, ktoré si vybrala.

Tím odborníkov z redakcií bude hodnotiť jednotlivé videá a udelí aj špeciálne ceny na základe ich odborného posúdenia. Slávnostné vyhlásenie výsledkov bude v júni – júli počas vysielania priameho prenosu Špeciálu Farmárska revue.

Milá Adriánka, všetci Ti držíme palce a úprimne želáme, aby zmysluplná práca a dobrosrdečnosť, ktorú rozdávaš svojmu okoliu boli ocenené.

Ing. Gréta Palková, PhD.
zástupkyňa riaditeľa pre praktické vyučovanie