Posledné zvonenie, prázdniny sa môžu začať!
26. jún 2026 sa na našej škole niesol v atmosfére ukončenia školského roka 2025/2026. Na dvore školy sa stretli učitelia a študenti, aby sa pred odchodom na vytúžené prázdniny rozlúčili.
Slávnostným prejavom sa v mene riaditeľky školy Ing. Oľgy Ilenčíkovej všetkým prihovorila zástupkyňa riaditeľky školy PaedDr. Viktória Beličková. Na začiatku sa s úctou poďakovala všetkým učiteľom i nepedagogickým zamestnancom školy za vykonanú prácu. Zvlášť vyjadrila slová vďaky pedagógom, pre ktorých bol tento školský rok na našej škole posledný a odchádzajú do dôchodku alebo budú smerovať svoj kariérny rast ďalej v inej profesii. Zhodnotila uplynulý školský rok, ktorý bol plný učenia, práce, úspechov i nových skúseností.
Žiaci s výborným prospechom a tí, ktorí významne reprezentovali našu školu si prevzali ocenenie – pochvalu riaditeľkou školy. Odmenení boli aj najlepší študenti študijných a učebných odborov šk. roka 2025/2026. Stali sa nimi Liana Kolarovská z III.AW triedy, Enriko Juriga z II.FT triedy a Karolína Klučárová zo IV.BW triedy. Najlepšími triedami v školskom roku 2025/2026 sa stali III.AW trieda Mgr. Anny Čičalovej a I.FT trieda Mgr. Filipa Tallu - za výborné študijné výsledky, úspechy v súťažiach a vzornú reprezentáciu školy budú odmenení jednodenným školským výletom.
Prajeme všetkým krásne, slnečné a bezpečné letné prázdniny plné zážitkov, oddychu a pohody.
Mgr. Jarmila Čásarová
PK všeobecnovzdelávacích predmetov