1. Vážení absolventi, milí priatelia,

  lojalita absolventov voči škole a lojalita vzájomná je puto, ktoré s odstupom času sa mení na nadštandardné, pekné, príjemné či zábavné spomienky na roky mladosti, bezstarostnosti, školských vylomenín, veľkých plánov a ešte väčších lások.

  Myslíme si, že sa dá súhlasiť s tvrdením, že príroda to dobre zariadila, keď náš mozog naprogramovala tak, aby to menej dobré po čase stratilo na význame a my sme si mohli dopriať radosť iba z pozitívnych zážitkov.

  A práve preto využívame priestor a možnosti našej školskej webovej stránky, aby sme prostredníctvom inšpirujúcej sekcie STRETÁVKY a SPOMIENKY spoločne nadviazali adresnejšiu, osobnejšiu komunikáciu, akúsi internú sociálnu sieť. Jej poslaním by bolo obnoviť spätnú väzbu nielen medzi školou a jej bývalými študentmi, ale aj medzi Vami navzájom.

  Nazdávame sa, že v dnešnom uponáhľanom a stále anonymnejšom svete je udržiavanie kontaktov a emocionálnych väzieb viac ako dôležité. Za nás všetkých, za školu, Vás chceme uistiť, že napriek plynúcemu času na Vás nezabúdame, patríte do „klubu“. V kronike deväťdesiatročnej histórie školy je aj kapitola z Vášho života, tak vyslovme svedectvo o tomto čase a podeľme sa oň s ostatnými.

  Určite všetci oceníme, keď sa prihlásite, dáte o sebe vedieť, poinformujete a pozdravíte tých, ktorí sú Vám zo školských rokov obzvlášť blízki - a nemusia to byť len jednotlivci. V živote každého z nás významnú úlohu zohrali triedne či ročníkové kolektívy, učitelia, ktorí nás učili, majstri odborného výcviku, všetci tí, ktorí boli s nami spojení v čase, keď sme chodili na strednú.

  Vážení priatelia,

  uvítame akúkoľvek spätnú väzbu. Pošlite vlastné texty, výstrižky, novinové články, ktoré priblížia Vaše študentské roky na našej škole. Zaujímajú nás Vaše názory, postrehy a skúsenosti z krajiny, ktorá sa stala súčasťou Vášho života. Priložené foto poteší.Smile

  Nech svet včerajška opäť spolu nájdeme. 2. Meno (*)
  Napíšte svoje meno
 3. Priezvisko(*)
  Napíšte prosím svoje priezvisko
 4. E-mail(*)
  Nesprávne uvedený formát e-mailu
 5. Študijný odbor(*)
  Prosím vyberte študijný odbor
 6. Rok ukončenia štúdia(*)
  Prosím vyberte študijný odbor
 7. Správa(*)
  Prosím vložte Vašu správu, odkaz ...
 8. Odoslanie fotografie
  Neplatný vstup
  Privítame, ak nám pošlete fotografiu(e).
  Pred odoslaním viacerých fotografií ich prosím uložte vo formáte zip(rar).
  (Maximálna veľkosť súboru: 5 MB, akceptované súbory: jpg,png,gif,rar,zip)
 9. Captcha
  Captcha
        Zmeniť kódNeprávne opísaný kód
 10.