Naša škola hostiteľom školenia JA Slovenska

minNaša škola dlhodobo spolupracuje s neziskovou organizáciou JA Slovensko, ktorej všetky programy určené pre stredné školy vyučujeme na našej škole. V rámci spolupráce bolo v našich priestoroch v dňoch 25. a 26. októbra 2022 realizované školenie Rozvoj zamestnateľnosti. Školenia sa zúčastnili štyri učiteľky našej školy z predmetovej komisie ekonomických predmetov – Ing. Hradileková, Ing. Hudcovicová, Ing. Pomajbová a Ing. Taranová a ďalších šesť z Trenčianskeho a Trnavského kraja.

Školenie v rámci projektu Budovanie kompetencií žiakov pre moderný trh práce zrealizovala vzdelávacia organizácia JA Slovensko, n. o. s lektorkou, programovou manažérkou, Mgr. Erikou Holičovou. Zámerom projektu je podpora zlepšovania študijných výsledkov a kompetencií žiakov. Cieľom projektu je zvýšiť inkluzívnosť a rovnaký prístup ku kvalitnému vzdelávaniu a zlepšiť výsledky a kompetencie detí a žiakov prostredníctvom ponuky a realizácie inovatívnych programov.

Ing. Jana Pomajbová
PK ekonomiky