Slávnostné ukončenie roka

01

Stalo sa už niekoľkoročnou tradíciou, že na konci decembra sa všetci zamestnanci školy, súčasní i tí, ktorí sú už na zaslúženom odpočinku, stretávajú na slávnostnom ukončení kalendárneho roka. Inak tomu nebolo ani 21. decembra 2007.

Slávnosť otvorili študenti školy, ktorí vystúpili so svojim vianočným programom. Potom sa slova ujal riaditeľ školy Ing. Ján Hargaš, ktorý vo svojom príhovore bilancoval práve sa končiaci rok, vyzdvihol úspechy študentov a ich učiteľov i majstrov, načrtol ďalšie smerovanie i skvalitňovanie práce zamestnancov školy.

Po príhovore riaditeľa školy nasledovala voľná zábava. Tak ako po minulé roky, aj teraz si mohli zamestnanci školy pochutnať na pečenom prasiatku a iných špecialitách, mohli degustovať viaceré druhy vín a k tomu všetkému im hrala príjemná hudba, ktorá lákala viacerých na tanečný parket.

Slávnostný večer ukončil ohňostroj.